Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/dagdainv/kievshlyahbud.com.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Skip to content

ПРО КОМПАНІЮ

Автомобільні дороги сьогодні є важливою складовою транспортної системи держави, що робить величезний вплив на її соціальний і економічний розвиток. Дороги — важлива частина цивілізованого суспільства. Висока відповідальність за втілення людської мрії, за зближення міст і доль лежить на шляховиках.

«ПрАТ «КИЇВШЛЯХБУД» — займається проектуванням, лінійним будівництвом транспортних магістралей, комплексним будівництвом автомобільних доріг шляхопроводів, а також виконує середній і капітальний ремонт дорожнього покриття.

Сучасне технічне оснащення, високоякісні матеріали, передові технології, активне освоєння капіталовкладень, розвинена соціальна сфера підприємства — все це складові ПрАТ «КИЇВШЛЯХБУД».

Без високої якості на ринку сьогодні не стриматися, вона у великій мірі визначає імідж компанії. Особлива увага приділяється вибору надійних постачальників якісної сировини, матеріалів і обладнання. Європейські стандарти досягаються за допомогою техніки і технологій, ще недавно унікальних для нашої країни. Ми активно освоюємо і використовуємо нові технології, як у виробництві асфальтобетонних сумішей, так і в способах їх укладання. Так вже декілька років застосовуються полімерні добавки, що забезпечують високу якість і високу міцність дорожнього покриття на рівні світових стандартів. Сучасне технічне оснащення, високоякісні матеріали, передові технології — це і багато що інше складають особливу професійну перевагу ПрАТ «КИЇВШЛЯХБУД».